ANA SAYFA Şirketimiz Ürünlerimiz Komponentler Teknik Bilgiler Servis Hizmetleri Kütüphane Montaj Referanslarımız İletişim
ANA SAYFA

 

Asansör Firması

 


EKOL ASANSÖR olarak tüm çabamız daha rahat hareket edebilen bir dünya için... 

Asansör ve yürüyen merdiven konusunda ülkemizin  ve İzmir'in önde gelen firmalarından  biri olmanın getirdiği sorumluluk ve tecrübeyle  "önce insan ve güvenlik" prensibiyle çalışıyoruz. 

Türkiye ve özellikle Ege'de dev projelere imza atıyor ve imalattan montaja, bakımdan teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet veriyoruz. 

Emniyet ve Kalite unsurunu vazgeçilmez olarak gördüğümüz için tüm hizmetlerimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi eksenine oturtulmuş ve  AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı Asansör Direktifi Ek XIII (Modül H) uyarınca Kalite Güvenlik Sistemi tasdik edilmiştir.


Firmamız, Şahıs Asansörleri, Yük Asansörleri, Sedye Asansörleri, Engelliler için Özel Merdiven Asansörleri, Yürüyen Merdiven & Bant konularında profesyonel imalat, montaj ve satış sonrası servis hizmetleri vermektdir.


asansör

Merdiven Asansörleri
 
  Panaromik Asansörler 

  Hidrolik Asansörler 

   


Hayat hepimiz için engellerle doludur. Bu engelleri aşmak bazılarımız için çok zor olsa da  EKOL ASANSÖR olarak bu engelleri kaldırmaya yardımcı olmak ana hedeflerimiz arasındadır. 

Ürünlerimiz her olası duruma çözüm üretebilmek amacıyla geliştirilmiş ve merdiven asansörlerimiz iç ve dış mekan olmak üzere düz veya döner merdivenlere uygun üretilmiştir.

 


EKOL ASANSÖR
' lerinin teknoloji ve estetikte yakaladığı mükemmellik, panoramik asansörlerde tümüyle ön plana çıkmaktadır. Tasarım ve Dizayn mühendisliğini, transparan estetikle bütünleştiren EKOL ASANSÖR, çok çeşitli panoramik kabin dizaynları sunmaktadır. 

 
EKOL ASANSÖR
 Hidrolik asansörler konusunda da uzmandır. Tasarım ve Dizayn grubumuzun oluşturduğu hidrolik çözümlerin tesisini başarıyla gerçekleştirirken, Avrupa'nın en kaliteli hidrolik üniteleri olan KLEMANN ve LEISTRITZ markalarını kullanmaktayız

asansör

 

Bir bina inşa ederken üzerinde en çok duracağınız konu asansör olmalı... Çünkü bina tamamlandıktan sonra, beğenilmeyen tüm aksamlar, kapılar, pencereler, boya vs. kolaylıkla değiştirilebilir, zevkinize göre yenilenebilir. Peki ya asansörden memnun kalmazsanız? 

Ortaya çıkacak zaman kaybı, maddi kayıp ve binanın göreceği zarar, telafisi güç sonuçlar doğurur. Ya da bu değişim hiçbir zaman gerçekleşmeyebilir. Ki bu, daha büyük bir olasılıktır. 

EKOL ASANSÖR'lerinin projelendirdiği ve hizmete sunduğu asansörler ise, satış sonrası servis hizmetleriyle, teknolojik ömrü elverdiği müddetçe çalışacaktır. 

asansör

Yürüyen Merdiven
  Asansör Kabinleri

  Yük Asansörleri

 
 
Yürüyen merdivenler, her tip bina için vazgeçilmez taşıma sistemleridir. Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini artıran unsurların başında gelirler.EKOL ASANSÖR çok geniş model yelpazesiyle modern taşıma sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini karşılayabilmektedir.  

EKOL ASANSÖR, ihtiyacınıza uygun kabin ve iç tasarımı için sınırsız denebilecek imkânlar sağlar. Kabin ve kabin karkasları komponentlerimizi, sizin beğeni ve isteklerinize uygun olarak en kaliteli, sağlam ve güvenli olacak şekilde üretiyor ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunuyoruz.

  Fabrika, depo ya da otoparklarda kullanılmak üzere tesis ettiğimiz hidrolik ya da makinalı EKOL ASANSÖR marka asansörlerimiz ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır.
Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan yük asansörleri, 500 Kg’dan 10.000 Kg’a kadar çeşitli kapasitededir.
 
Advertisement

Referanslarımızdan Bazıları

 

 Görmek İçin Tıklayınız...


Şirketimizden Duyurular

duyuru.gif

 

 
   
 

Firmamızdan Haberler

WEB SİTEMİZ GÜNCELLENMİŞTİR ARADIĞINIZ TÜM BİLGİLERİ WEB SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ.

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 


.
Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.


ANA SAYFA | Şirketimiz | Ürünlerimiz | Komponentler | Teknik Bilgiler | Servis Hizmetleri | Kütüphane | Montaj Referanslarımız | | | | İletişim |Sitemizi bugün 4 kullanici ziyaret etmistir.